úterý 10. dubna 2018

Zoopark Zelčín

Než tady doplním jednotlivé týdny, budu už nejspíše léto. Tak alespoň rychlé vložení našich výletů. Konečně jsme zahájili letošní výletní sezónu.

A jedním z prvních výletů byl ten do Zooparku Zelčín. Jezdíme tam s Toníčkem každoročně, letos už potřetí. Zklamáním bylo ošizené hřiště - chyběli dřevěné mašinky i všechny skluzavky, tak hraní tu bylo poměrně rychlé. Ani to moc nevadilo, nedělní počasí bylo chladné. Došli jsme si tu na oběd, okoukli zvířátka a Toník se 2x svezl na koni. Pak už jsme se vydali na naše tradiční kolečko k plavebnímu kanálu, podél trubek k Vltavě a po cyklostezce zpátky do Vrbna k autu. Endomondo mi naměřilo přes 6 km (i tedy s chozením po zooparku), Toník ušel sám tak 5,5 km. Velká pochvala! V autě usnul skoro jen co se octl v autosedačce :-) Johanka byla taky v pohodě, prdíky si odbyla ještě na hřišti u auta a zbytek výletu tak buď spala nebo koukala. Jen příroda byla ještě hodně spací, byť už první kytičky se daly najít.

A vzpomínali jsme na loňský rok a přeli se o to, jestli už tu byla Johanka s námi. Blog mi prozradil, že byla, jen jsme to ještě nevěděli a jen doufali. Byli jsme tam přesně mezi transferem a pozitivním testem. Tak letos už oficiálně :-)

Žádné komentáře:

Okomentovat